fbpx

Implant – nowy ząb – nowa jakość życia

Na ból zęba radzi się „krwi upuścić, przystawić pijawki koło bolącego miejsca lub krwawe bańki na karku, co wieczór moczyć...

Na ból zęba radzi się „krwi upuścić, przystawić pijawki koło bolącego miejsca lub krwawe bańki na karku, co wieczór moczyć nogi w letniej wodzie i używać obficie chłodzących płynów (…) nie wolno jeść mięsa, nie używać wina, wódki lub kawy ani żadnych lekarstw rozpalających”1.

A w sytuacji próchnicy? Najlepiej wyrwać ząb ponieważ „ten sposób znany dobrym dentystom jest daleko lepszy niż plombowanie, które się zawsze psuje, czyni ząb uległy bólom za najmniejszym działaniem powietrza”2.

To elokwentne, XIX-wieczne porady na szczęście odeszły już do lamusa. Stomatologia rozwija się bardzo prężnie. Czasy używania pijawek na bolące miejsce zastąpiło wypełnianie ubytków, rezygnacja w diecie z mięsa czy wina – odpowiednia profilaktyka, a bolesne i wiążące się w przyszłości z niewygodą wyrwanie zęba zastąpiła właśnie: implantologia.

 

Uśmiechnięci, starsi ludzie z pełnym uzębieniem

Na czym polega leczenie implantologiczne?

Leczenie to polega na zastąpieniu brakującego zęba implantem, posiadającym ostatecznie dokładnie ten sam kształt i funkcje, co jego pierwowzór! A co ważne; następuje to bez jakiejkolwiek ingerencji w sąsiadujące zęby!

W miejsce usuniętego zęba wprowadza się korzeń wykonany z tytanu. Po pewnym czasie ten sztuczny korzeń zrasta się z kością. Na takiej mocnej podstawie odtwarza się kształt naturalnego zęba. Następnie przechodzi się do odbudowy protetycznej zęba, żeby ostatecznie wykonać porcelanową koronę, dzięki której odzyskujemy dawne funkcje żucia.

Dlaczego warto?Wygląd i skład naturalnego zęba w porównaniu do implantu.

Implanty pozwolą nam wrócić do życia pełnego szczerego uśmiechu i przyjemności ze smakowania nowych potraw! Zapewnią nam zarówno lepszy stan fizyczny, jak i psychiczny. W praktyce w ogóle nie różnią się one od naszych własnych zębów, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie i możemy zapomnieć, że kiedykolwiek mieliśmy problem z zębami! Implanty są dużo bardziej niezawodne niż inne metody, nie uszkadzają sąsiednich zębów, chronią tkanki kości i dziąseł. Nasz nowy, lepszy ząb przywraca 100{a31b82d5a2f69bfcbe7ba028531b1b9479114c97624a2f3909fb42645581e90d} siły żucia! Nie zdajemy sobie nawet sprawy jak jest to ważne; za implantami przemawiają nie tylko względy estetyczne, ale też, może nawet tym bardziej; zdrowotne! Nieprawidłowe gryzienie, albo brak zróżnicowanej diety poprzez wykluczenie z niej produktów twardych, może mieć niekorzystny wpływ na cały nasz układ pokarmowy. wrócić do życia pełnego szczerego uśmiechu i przyjemności ze

 

Naprawdę warto!

 

1 M. Stawiak Osińska, Ponetna, uległa, akuratna. Ideał i wizerunek kobiety polskiej pierwszej połowy XIX w
2 Ibid.

 

 

 

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9- 21

pod numerem telefonu 22 789 93 10

DENTAL FRATERNITY OCHOTA – MOCHNACKIEGO 10

Adres: ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Telefon: 22 789 93 10
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY CENTRUM –
JANA PAWŁA II 26

Al. Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa
Telefon: 22 620 55 88
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY ŚRÓDMIEŚCIE – SENATORSKA 20

Adres: Senatorska 20, 00-095 Warszawa
Telefon: 22 827 84 07
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY BEMOWO –
Wrocławska 21

dres: ul. Wrocławska 21, 01-494 Warszawa
Telefon: 22 861 04 40
Email: [email protected]

zostań naszym
klientem

Skontaktuj
się z nami

Umów się na wizytę