fbpx

Wybielanie

Wybielanie stomatologiczne stało się jednym z najpopularniejszych zabiegów stomatologicznych w Polsce. Moda na nieskazitelnie biały uśmiech stała się jednym z powodów większej dbałości o wygląd zębów nie tylko wśród gwiazd. Dzięki dzisiejszej technologii każdy z nas może olśniewać uśmiechem!

W gabinecie Dental Fraternity mogą Państwo wykonać wybielanie zębów dwiema metodami:

  • gabinetową
  • domową (nakładkową)

Obie metody cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Istnieje również możliwość wybielania zębów martwych. Przed zabiegiem wybielania należy profesjonalnie oczyścić zęby w gabinecie higieny stomatologicznej.

Wybielanie metodą domową

Wybielanie metodą domową jest przeprowadzane przez samego pacjenta w warunkach domowych. Pacjent sam wybiera porę dnia, kiedy przeprowadzone będzie wybielanie. Pierwszym etapem przygotowania pacjenta do wybielania jest pobranie wycisków w celu wykonania w pracowni protetycznej specjalnych, indywidualnych szyn. Po wykonaniu nakładek i sprawdzeniu, czy idealnie pasują i przylegają do zębów pacjenta, lekarz przekazuje pacjentowi nakładki, żel do wybielania oraz dokładne instrukcje dotyczące stosowania nakładek oraz preparatów wybielających. Lekarz nadzoruje efekt wybielania podczas wizyty kontrolnej będącej tuż po zakończeniu wybielaniam metodą domową.

Wybielanie metodą gabinetową

Profesjonalne wybielanie w gabinecie jest najbardziej popularnym zabiegiem kosmetycznym w dzisiejszej stomatologii.
Wybielanie metodą gabinetową jest wykonywane w gabinecie stomatologicznym w trakcie jednej wizyty. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, w której wykorzystywane jest niebieskie światło, które aktywuje żel wybielający, przyspieszając w ten sposób procesy utleniania, a co za tym idzie efekt wybielania. Wybielanie tą metodą zajmuje średnio od 60 do 90 minut.

W klinice Dental Fraternity istnieje również możliwość wybielania zębów martwych.

W przypadku zębów martwych preparat wybielający umieszcza się wewnątrz zęba. Na czas procesu wybielania zakładane są wypełnienia czasowe. Należy pamiętać, że ząb martwy musi być prawidłowo przeleczony kanałowo. Po zakończeniu wybielania zęba martwego, zakładane jest wypełnienie stałe. Ilość wizyt pacjenta poddającego się takiemu wybielaniu waha się od 2 do 4 wizyt – ilość wizyt jest indywidualną kwestią każdego pacjenta i jest ona ustalana bezpośrednio z Lekarzem.

Umów się na wizytę

W klinice Dental Fraternity wybielaniem zajmują się:

DENTAL FRATERNITY OCHOTA – MOCHNACKIEGO 10

Adres: ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Telefon: 22 789 93 10
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY CENTRUM –
JANA PAWŁA II 26

Al. Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa
Telefon: 22 620 55 88
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY ŚRÓDMIEŚCIE – SENATORSKA 20

Adres: Senatorska 20, 00-095 Warszawa
Telefon: 22 827 84 07
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY BEMOWO –
Wrocławska 21

dres: ul. Wrocławska 21, 01-494 Warszawa
Telefon: 22 861 04 40
Email: [email protected]

zostań naszym
klientem

Skontaktuj
się z nami

Umów się na wizytę