fbpx

Katarzyna Dębińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już od czasów studiów jej głównym obszarem zainteresowań była chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz implantologia i to właśnie w tych dziedzinach rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, zarówno w kraju jak i za granicą (Niemcy, Litwa, USA, Brazylia). Dodatkowo w 2020 roku uzyskała specjalizację w dziedzinie protetyki stomatologicznej.

W codziennej pracy zajmuję się tworzeniem pięknego uśmiechu, wykorzystując mało inwazyjne i bezbolesne metody. Przeprowadza całkowite rekonstrukcje zgryzu, w oparciu o dokładną analizę i planowanie chirurgiczno – protetyczne. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych.

Wykorzystuje nowoczesne metody leczenia pacjentów z dużymi wymaganiami estetycznymi, w oparciu o prace na zębach własnych oraz implantach. Dużą wagę przykłada do tego, aby wizyty przebiegały zawsze bezboleśnie i w miłej, często luźnej atmosferze.

Zawód lekarza sprawia jej ogromną satysfakcję oraz uczucie spełnienia. Dla dr Katarzyny Dębińskiej najważniejszy jest komfort pacjenta i bezbolesne leczenie, dlatego dużo czasu poświęca na zapoznanie się z przypadkiem, rozmowę z pacjentem oraz prowadzenie wizyty w przyjemnej atmosferze.

Prywatnie pasjonatka sportu oraz dalekich podróży.

DENTAL FRATERNITY OCHOTA – MOCHNACKIEGO 10

Adres: ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Telefon: 22 789 93 10
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY CENTRUM –
JANA PAWŁA II 26

Al. Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa
Telefon: 22 620 55 88
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY ŚRÓDMIEŚCIE – SENATORSKA 20

Adres: Senatorska 20, 00-095 Warszawa
Telefon: 22 827 84 07
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY BEMOWO –
Wrocławska 21

dres: ul. Wrocławska 21, 01-494 Warszawa
Telefon: 22 861 04 40
Email: [email protected]

zostań naszym
klientem

Skontaktuj
się z nami

Umów się na wizytę