KONTAKT

Historie naszych pacjentów

Historie naszych pacjentów

Zadowoleni z życia pięknie się uśmiechają


poznaj ludzi, którym mogliśmy pomóc odzyskać radość z życia

PRZEWIŃ I POZNAJ NASZYCH PACJENTÓW

Metamorfozy naszych pacjentów

Artur Budniakiewicz

Pacjent, który zgłosił się do nas, żeby odmienić swoje życie. Pan Artur zrealizował swoje marzenie decydując się na zabieg all on 4 w łuku dolnym i górnym, dzięki czemu została przywrócona funkcja oraz chęć uśmiechania się. Lekarze dentyści przeprowadzający zabieg: Tomasz Kaczyński, Katarzyna Naumowska, Artur Wawer.

Jacek Stoczkiewicz

Pacjent, który w wyniku paradontozy stracił zęby i zdany był na użytkowanie niewygodnych, krępujących, wyjmowanych protez zębowych - do czasu, kiedy nie trafił do Dental Fraternity i nie podjął decyzji by wykonać zabieg Allon4 w szczęce i żuchwie. Od tego czasu Pan Jacek, jak sam przyznaje, „uśmiecha się do siebie z przyjemnością nie musząc myśleć o tym, czy coś się nie odklei, nie wypadnie lub czy będzie mówił źle”. Lekarze prowadzący: lek. dent. Katarzyna Naumowska i lek. dent. Jan Perek.

Jerzy Różański

Pacjent, który chciał w pełni korzystać z życia na emeryturze. Zgłosił się do Dental Fraternity w celu wymiany pracy implantoprotetycznej wykonanej ponad 20 lat temu w Ameryce. Docelowo usunięto nierokujące implanty i wszczepiono cztery nowe w koncepcji all on 4. Lekarze dentyści przeprowadzający zabieg: Tomasz Kaczyński, Maria Białczak-Świątkowska, Jan Perek.

Zadowolona pacjentka

Pacjentka borykająca się z problemem parodontozy zgłosiła się do nas aby poprawić swój komfort i jakość życia. Po konsultacji z dr Janem Perkiem i dr Sabriną Kamieniecką ustalony został plan leczenia polegający na odbudowie wszystkich zębów metodą All on 4, która pozwoliła na uzyskanie uśmiechu w jeden dzień. Poprzez ten zabieg pacjentka odzyskała przede wszystkim poprawną funkcję żucia, pewność siebie oraz radość z życia.

Dwie koleżanki

Szczególny dzień dla dwóch Pacjentek, Przyjaciółek którym w jednym dniu odmieniliśmy życie! Przeprowadziliśmy zabiegi All-on-6 w szczęce oraz All-on-6 w żuchwie następnie osadziliśmy na tym prace protetyczne. Pacjentki tego samego dnia, wyszły z Kliniki z pełnym, funkcjonalnym i pięknym uśmiechem. Za część chirurgiczną odpowiedzialni byli: Dr Jan Perek, Dr Damian Niedzielski oraz Dr Artur Wawer. Za część protetyczna Dr Justyna Mamaj oraz Dr Paulina Kisiel.