KONTAKT

Metamorfozy uśmiechu Warszawa

Metamorfozy uśmiechu Warszawa

MARZYSZ O METAMORFOZIE UŚMIECHU?


Poznaj usługi, dzięki którym odmienisz swój wizerunek i będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem!

My odmienimy Twój uśmiech.
Ty odmienisz swoje życie.

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

POZNAJ MOŻLIWOŚCI, KTÓRE ODMIENIĄ TWÓJ UŚMIECH

Problemy z zębami przekładają się nie tylko na relacje międzyludzkie, ale ograniczają samorozwój i znacząco obniżają poczucie własnej wartości. Uśmiech to zachęta do kontaktu, to objaw przyjaznego nastawienia. Twarz bez uśmiechu może wzbudzać niechęć. Metamorfoza uśmiechu to poprawa jakości życia. To dar, jaki możesz samemu sobie sprezentować, by Twoje życie stało się pasmem sukcesów osobistych oraz zawodowych. Oczekujesz spektakularnych efektów? Poniżej znajdziesz listę zabiegów i usług, dzięki którym spełnisz swoje marzenie o pięknym i zdrowym uśmiechu. Pamiętaj - wszystkie zabiegi wykonasz w jednym miejscu pod okiem najlepszych dentystów w Warszawie.

Teraz Twój ruch!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

CO WYRÓŻNIA naszą ofertę?

FAQ

Metamorfoza uśmiechu - na czym polega?

Wyobraź sobie uśmiech wypełniony pięknymi białymi zębami. Czy życie z takim uśmiechem nie stanie się lepsze? Braki zębowe, wady zgryzu i przebarwienia na zębach to najczęstsze przyczyny nieatrakcyjnego uśmiechu. Metamorfoza zębów polega na opracowaniu strategii leczenia i wdrożeniu jej w życie. Mosty porcelanowe doskonale uzupełniają braki zębowe, zdobiąc filary zębów piękną białą porcelaną. Licówki świetnie sprawdzą się w sytuacji przebarwionych lub ukruszonych zębów. Korony porcelanowe nadają zębom wymarzony kolor i kształt. Podbudowa cyrkonowa mostów i koron zapewnia nowym zębom naturalny wygląd. Natomiast rozwiązania na implantach to odpowiedź na marzenie o pięknym uśmiechu u pacjentów i pacjentek cierpiących z powodu częściowego lub całkowitego bezzębia.

Ile kosztuje metamorfoza uśmiechu i od czego zależy cena końcowa?

Warunkiem pięknych białych zębów jest przede wszystkim zdrowie. Metamorfoza stomatologiczna czasem musi rozpocząć się od leczenia próchnicy oraz usunięcia zębów, które nie mają dobrego rokowania. Cena metamorfozy uśmiechu zależy od kilku czynników, m.in. od zabiegów, które należy wykonać w konkretnym przypadku. Konsultacja stomatologiczna to spotkanie, na którym pacjent dowiaduje się, jak przebiegnie jego metamorfoza dentystyczna i ile będzie kosztować.

Metamorfoza uśmiechu - dlaczego należy skorzystać z usług Dental Fraternity?

Kompleksowa obsługa to zaleta nowoczesnych gabinetów stomatologicznych Dental Fraternity. Zespół wykwalifikowanych specjalistów wykorzystuje innowacyjną aparaturę stomatologiczną i wypełni Twój uśmiech pięknymi białymi zębami. Spełnij marzenia o pięknym uśmiechu i ciesz się życiem.