KONTAKT

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Lubisz wizualizować swoje marzenia?


Zaprojektuj swój nowy uśmiech już na pierwszej wizycie!

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu

Lubisz wizualizować swoje marzenia?


Zaprojektuj swój nowy uśmiech już na pierwszej wizycie!

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

Symulacje uśmiechu wykonane u naszych pacjentów

Zanim zaprezentujemy Ci metody Dental Fraternity, dzięki którym nasi pacjenci mogą zobaczyć, a nawet doświadczyć nowego uśmiechu, obejrzyj zdjęcia osób, które przed Tobą zdecydowały się na tę usługę. Wszystkie poniższe zdjęcia prezentują realnych ludzi, którzy nam zaufali.

Original Image po
Modified Image przed

Symulacja uśmiechu w formie mock up, Damian 34 lata

Original Image po
Modified Image przed

Symulacja uśmiechu w formie cyfrowej, Natalia, 40 lat

Original Image po
Modified Image przed

Symulacja uśmiechu w formie mock up, Karolina, 36 lat

MOŻLIWOŚCI, WYNIKAJĄCE Z CYFROWEGO PROJEKTOWANIA UŚMIECHU

Cyfrowe projektowanie uśmiechu pozwala zwizualizować Twój przyszły, wymarzony uśmiech. Przed rozpoczęciem leczenia zobaczysz efekt finalny. Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej koncepcji, możliwe jest zaprojektowanie uśmiechu, który będzie w pełni zintegrowany z Twoimi fizycznymi cechami twarzy, mimiką, jak również z Twoją osobowością. Uśmiech będzie „skrojony dla Ciebie na miarę”.

SYMULACJA UŚMIECHU W FORMIE CYFROWEJ

Wizualizacja uśmiechu powstaje w specjalistycznym programie, który na podstawie wykonanych przez lekarza zdjęć daje możliwość “nałożenia” na własne zęby wirtualnych koron protetycznych.

Pacjent ma możliwość udziału w projektowaniu przyszłego uśmiechu (może zaproponować kształt, kolor, długość) i zaakceptować satysfakcjonujący go efekt.
Po symulacji graficznej lekarz przenosi zaprojektowany uśmiech na zęby pacjenta.

Zalety rozwiązania

bezpośredni wpływ pacjenta na wygląd nowego uśmiechu; metoda bezinwazyjna; bez pobrania wycisków i skanów wewnątrzustnych

Symulacja uśmiechu

SYMULACJA UŚMIECHU W FORMIE MOCK-UP
(TYMCZASOWE KORONY ZAŁOŻONE NA ZĘBY PACJENTA)

Za pomocą skanera lekarz rejestruje warunki zgryzowe, które następnie trafiają do laboratorium protetycznego. Technik protetyczny analizuje z lekarzem prowadzącym sytuację pacjenta i za pomocą specjalistycznych sprzętów projektuje „idealny” funkcjonalnie i estetycznie kształt nowych zębów. Dzięki tej metodzie lekarz ma możliwość sprawdzenia funkcji zgryzu, a pacjent “przymierzenia” efektu finalnego.

Zalety rozwiązania

wizualizacja efektu końcowego już na drugiej wizycie; wypróbowanie funkcji “nowego” uzębienia; metoda bezinwazyjna; szybka,widoczna zmiana; perfekcyjne zaplanowanie - gwarancja jakości docelowej; bez pobrania wycisków

TERAZ TWÓJ RUCH!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

Wybierz klinikę i poznaj
najlepszych stomatologów w Warszawie

FAQ

Jak kształtują się ceny wyżej wymienionych usług?

Koszt wykonania wizualizacji komputerowej: 500 zł
Symulacja na zębach własnych (mock up) 200-3000 zł (w zależności od liczby zębów)

Na czym polega projektowanie uśmiechu?

Projektowanie uśmiechu odbywa się w specjalistycznym programie, który na podstawie wykonanych przez lekarza zdjęć i skanów wewnątrzustnych daje możliwość nałożenia na zęby pacjenta wirtualnych koron w pierwszym etapie, następnie przełożenia ich do jamy ustnej pacjenta. Dzięki tej procedurze pacjent bierze czynny udział w projektowaniu swojego przyszłego uśmiechu (może zaproponować kształt, kolor, długość) i akceptuje go, gdy uzyska satysfakcjonujący go efekt.

Jak długo mogę chodzić w prototypie projektu koron?

Maksymalny czas użytkowania symulacji to 2 tygodnie. Po tym czasie materiał, z którego wykonany jest projekt ma tendencję do wykruszania , może dostawać się pod niego pokarm i wpływa niekorzystnie na kondycję dziąseł.

Jak długo trwa zakładanie projektu?

Wystarczy 20 minut, by wyjść z gabinetu z nowym, pięknym uśmiechem.

Jak długo trwa skanowanie zębów?

Zależy to od sytuacji klinicznej, natomiast skanowanie trwa nie dłużej niż 10 minut.

Czy mogę wybrać kolor nowych zębów?

Oczywiście, symulacja daje nam możliwość wizualizacji koloru wymarzonych zębów jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Ile kosztuje projektowanie uśmiechu?

Cena za projekt uśmiechu waha się w przedziale 500-3000 zł. Cena zależy od metody symulacji i liczby zębów nią objętych.

Kamuflaż protetyczny zamiast leczenia ortodontycznego?

Dzięki cyfrowemu projektowaniu uśmiechu możemy sprawdzić możliwość wykonania pracy protetycznej "maskującej" wady zgryzu i stłoczenia zębów. Dzięki temu możemy przyspieszyć marzenie o pięknym uśmiechu - unikając leczenia ortodontycznego.

Jak wygląda kwestia gingiwektomii, czyli wycięcia dziąseł?

Dzięki cyfrowemu projektowaniu uśmiechu możemy zaznaczyć linię wycięcia dziąseł i zwizualizować efekt końcowy po wykonanym zabiegu.