KONTAKT
Katarzyna Naumowska

Nasz zespół - Katarzyna Naumowska

Katarzyna Naumowska

LEKARZ PROTETYK/LEKARZ PROWADZĄCY

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach odbyła staż w Genewie. Uczestniczyła w wielu szkoleniach w kraju i za granica, m.in. w Szwajcarii, Francji i Niemczech.

Od momentu rozpoczęcia pracy zawodowej rozwijała się w różnych
dziedzinach stomatologii, od endodoncji mikroskopowej, przez protetykę na zębach własnych oraz implantach, po kompleksowe leczenie okluzji i zaburzeń zgryzu.

W pracy używa najnowocześniejszych metod oraz technologii leczenia takich jak skaner zewnątrzustny i cyfrowe symulacje uśmiechu, stosując leczenie pod mikroskopem lub w lupach.
Specjalizuje się w odtwarzaniu funkcji i estetyki zębów oraz endodoncji mikroskopowej. W pracy używa najnowocześniejszych metod leczenia oraz technologii takich jak skaner wewnątrzustny i cyfrowe symulacje uśmiechu stosując w każdym przypadku leczenie pod mikroskopem lub w lupach.
Największym spełnieniem i radością z pracy każdego dnia jest dla niej uśmiech pacjenta i odzyskana pewność siebie, a także przełamanie strachu przed lekarzem stomatologiem. Zawsze znajdzie czas na konsultacje i wyjaśnienie istoty leczenia, budując zaufanie do lekarza i dbając o komfort Pacjenta. Ciepła atmosfera oraz bezbolesne leczenie jest dla niej podstawą każdej wizyty.
Prywatnie miłośniczka jazdy konnej, jogi, zdrowego stylu życia oraz podróży.