KONTAKT

Uśmiech w jeden dzień

Myślisz, że jeden dzień może mało zmienić?


Zobacz zabiegi, które zmienią Twój uśmiech w jeden dzień.

Uśmiech w jeden dzień

Myślisz, że jeden dzień może mało zmienić?


Zobacz zabiegi, które zmienią Twój uśmiech w jeden dzień.

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

Pacjenci, którzy odzyskali uśmiech w jeden dzień!

Zanim zaprezentujemy Ci najszybsze metody na metamorfozę uśmiechu, obejrzyj zdjęcia naszych pacjentów, którzy przed Tobą zdecydowali się na tę usługę. Wszystkie poniższe zdjęcia prezentują realnych ludzi, którzy zaufali Dental Fraternity.

Original Image po
Modified Image przed

AllOn4 - odbudowa pełnego łuku zębowego w szczęce i żuchwie, Tomasz, 58 lat

Original Image po
Modified Image przed

Implanty zygomatyczne w szczęce i tradycyjne w żuchwie w leczeniu bezzębia, Marian, lat 78

Original Image po
Modified Image przed

Bonding w szczęce i żuchwie, Karol lat 22

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu w 1 dzień? Jest kilka metod, które Ci na to pozwolą! Nie masz zębów? Masz ukruszone? A może chcesz jedynie poprawić estetykę? Sprawdź jaka metoda odbudowy zębów będzie dla Ciebie najlepsza.

Praca protetyczna na implantach allon4

ALL ON 4 / ALL ON 6

ALL ON 4 to technika odbudowy uzębienia w jeden dzień, bez dodatkowych zabiegów tj. przeszczep czy odbudowa kości. W dniu zabiegu Pacjentowi wszczepiane są 4 lub 6 implantów w szczęce i/lub żuchwie. W dniu zabiegu Pacjent wychodzi z kliniki z pełnym uzębieniem (mostem). Po czasie 6 miesięcy most tymczasowy wymieniany jest na most stały.

Zalety rozwiązania

pełny uśmiech w jeden dzień; imponujący efekt estetyczny; wykorzystanie substancji aktywnych; komponenty najwyższej jakości; bezpieczeństwo wszystkich metod

Implant zygomatyczny

IMPLANTY ZYGOMATYCZNE (BEZ WARUNKÓW KOSTNYCH)

Implanty zygomatyczne, które są zakotwiczane w kości jarzmowej, pozwalają uniknąć skomplikowanych procedur przeszczepów kostnych.
Ten rodzaj implantów zapewnia alternatywne opcje leczenia ostrej resorpcji kości szczęki bez przeszczepów kostnych, a przy tym wykazuje się wyjątkowym odsetkiem powodzeń. Umożliwiają zamocowanie korony tymczasowej natychmiast po zabiegu chirurgicznym. Wielopunktowe zakotwiczenie kortykalne oraz sprawdzona konstrukcja wierzchołka zapewniają wysoką stabilizację pierwotną.

Zalety rozwiązania

odbudowa uzębienia bez podnoszenia dna zatoki i bez przeszczepów kości; koniec konieczności noszenia protezy; krótki czas leczenia, max 4 miesiące; odzyskanie uśmiechu w jeden dzień

Praca protetyczna

BONDING

Bonding to nieinwazyjna metoda estetycznej odbudowy zębów. Do jego wykonania używamy nanokompozytowych żywic, dzięki którym możliwe jest pozbycie się nieestetycznych przebarwień, rozjaśnienie koloru zębów, uzupełnienie starć, ukruszeń i uszczerbień, a nawet zamknięcie diastemy.
Efekt osiągamy natychmiastowo, jednak jest on czasowy (trwałość bondingu szacowana jest na 3-5 lat). Przed wykonaniem bondingu zęby muszą być oczyszczone z próchnicy, a przyzębie zdrowe. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Trwalsza i wyglądająca bardziej naturalnie alternatywa dla bondingu to licówki porcelanowe.

Zalety rozwiązania

redukcja uszkodzeń zębów: pęknięć, ukruszeń, odprysków, odłamów; zlikwidowanie przebarwień; poprawa i ujednolicenie kolorytu zębów; likwidacja krzywizn oraz nierówności; wyrównanie zębów krótszych z dłuższymi; nadanie zębom pożądanego i estetycznego kształtu; likwidacja diastemy

Wybielanie zębów w Dental Fraternity

SZYBKIE WYBIELANIE ZĘBÓW

Profesjonalne wybielanie w gabinecie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych w dzisiejszej stomatologii.
Wybielanie metodą gabinetową jest wykonywane w trakcie jednej wizyty. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, w której wykorzystywane jest niebieskie światło. Aktywuje ono żel wybielający, co przyspiesza procesy utleniania, które są odpowiedzialne za efekt wybielania. Zabieg zajmuje średnio od 60 do 90 minut.

Zalety rozwiązania

krótki czas zabiegu; szybki i widoczny efekt; bezbolesny

TERAZ TWÓJ RUCH!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

Wybierz klinikę i poznaj
najlepszych stomatologów w Warszawie

FAQ

Jak kształtują się ceny wyżej wymienionych usług?

- Bonding - 800zł - 1000zł/ząb
- All On 4 - od 27 000 zł
- All On 6 od 37 000 zł
- Wybielanie gabinetowe - od 1500 zł

Jak długo utrzymuje się bonding?

Efekt prawidłowo wykonanego zabiegu bondingu z użyciem odpowiednio dobranych materiałów wysokiej jakości powinien utrzymywać się maksymalnie do pięciu lat. Na ostateczną trwałość ma wpływ nie tylko wytrzymałość zastosowanych kompozytów, ale także zwyczaje żywieniowe pacjenta.

Czy wybielanie gabinetowe niszczy szkliwo?

Wybielanie zębów a szkliwo to jedna z kwestii, która budzi największe wątpliwości. Zabieg nie niszczy szkliwa i nie osłabia zębów pod warunkiem, że jest przeprowadzony prawidłowo - tak jak w Dental Fraternity.

Czy jeśli nie mam ani jednego zęba, mogę wszczepić 4/6 implanty i wyjść wieczorem z pełnym uśmiechem?

Oczywiście. Dzięki temu, że Dental Fraternity posiada własne laboratorium, tymczasowy most protetyczny przygotowywany jest i oddawany pacjentowi tego samego dnia.

Czy implanty zębowe są bezpieczne?

Implanty zębowe to bezpieczna dla pacjenta metoda na wypełnianie braków w uzębieniu. Bardzo rzadko zdarza się, że implant nie zrośnie się z kością i trzeba go usunąć, ale nie towarzyszą temu skutki uboczne. Jeżeli zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego stomatologa, z pewnością nie ma powodu do obaw.

Co to znaczy, że można odzyskać uśmiech w 1 dzień?

Poprzez współpracę całego zespołu pacjent jest w stanie uzyskać w pełni funkcjonalny i estetyczny wygląd uzębienia w błyskawicznym czasie. Zarówno bonding jak i wybielanie lekarz jest w stanie wykonać w ciągu 1- 2 godzin.

Wykonanie odbudowy protetycznej na implantach, którą wykonuje zarówno lekarz jak i laboratorium protetyczne trwa parę godzin. Pacjent z kliniki wychodzi w nowym i pięknym uzębieniu bez konieczności przychodzenia na następny dzień.

Czym są implanty zygomatyczne — jarzmowe?

Implanty zygomatyczne to tytanowe śruby które mają długość znacznie dłuższą niż standardowe implanty. .Przeznaczone dla pacjentów, u których przez zaniki kostne zwykłe implanty się by nie utrzymały. Wszczepia się je zatem bezpośrednio do kości jarzmowych. Implanty te znacznie skracają procedury chirurgiczne, a także w ich przypadku wykluczamy regeneracje kostną która jest często potrzebna przy implantach standardowych.

Jakie są wskazania do implantacji?

Implanty jarzmowe stosowane są u pacjentów z całkowitym bezzębiem szczęki, posiadających resztkowe uzębienie lub nie posiadających górnych zębów.

Osoby z dużym zanikiem kości, mają możliwość pełnej odbudowy protetycznej, co nie było realne przy użyciu standardowych implantów.

Implanty zygomatyczne są doskonałym rozwiązaniem szczególnie u pacjentów, u których lekarz protetyk stwierdził przeciwwskazania do zastosowania implantów korzeniowych. Jest to alternatywa do noszenia protez, które przez wielu pacjentów są uciążliwe.

Jak wygląda przygotowanie do wstawienia implantów zygomatycznych?

Podstawą do wszczepienia implantów jest wykonanie zdjęcia RTG oraz tomografii komputerowej. Podczas wywiadu medycznego z lekarzem wykonującym zabieg muszą być wykluczone jakiekolwiek zmiany i stany zapalne zatok. Kiedy pacjent zostanie zakwalifikowany do wszczepienia implantów zygomatycznych lekarz prowadzący decyduje o dalszej procedurze wykonania zabiegu - decyzja o zastosowaniu znieczulenia ogólnego bądź znieczulenia miejscowego. Zabieg wszczepienia implantów zygomatycznych trwa ok 2h a czas rekonwalescencji to ok 2 tyg.

Jak wygląda metoda wstawiania implantów jarzmowych?

Implanty zygomatyczne to długie wszczepy, które mają od 3 do 5 cm. Wprowadzane są pod dużym kątem do kości jarzmowej.

Bezpośrednio po wszczepieniu implantów jest możliwość obciążenia ich tymczasowym mostem (nie zawsze jednak jest to możliwe). Integracja implantów następuje po około pół roku – wtedy można zastosować ostateczną odbudowę protetyczną, czyli mosty i korony.

Jest to alternatywna metoda rehabilitacji protetycznej do skomplikowanego leczenia chirurgicznego. Nie ma konieczności wykonywania zabiegu sinus lift, czyli podnoszenia dna zatoki szczękowej.

Jakie są rezultaty wszczepienia implantów zygomatycznych i jak wygląda kwestia dbałości o nowy uśmiech?

Utrzymywanie odpowiedniej higieny jest bardzo istotne. Zwiększa ona trwałość uzupełnienia protetycznego. Oprócz standardowego szczotkowania warto zaopatrzyć się w dodatkowy asortyment jak nić dentystyczna czy irygator do płukania jamy ustnej. Oprócz odpowiedniej higieny w warunkach domowych ważne są systematyczne wizyty kontrolne oraz profesjonalna higienizacja co najmniej raz na pół roku.