KONTAKT

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Chcesz poprawić wygląd swoich zębów?


poznaj usługi, dzięki którym Twój uśmiech i twarz staną się ładniejsze

My odmienimy Twój uśmiech.
Ty odmienisz swoje życie.

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

POZNAJ OFERTĘ stomatologii estetycznej

Chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu? Poniżej odnajdziesz listę zabiegów i usług, dzięki którym zmienisz kształt i kolor zębów, poprawisz zgryz i owal twarzy. Pamiętaj - wszystkie zabiegi wykonasz w jednym miejscu pod okiem najlepszych dentystów w Warszawie.

Teraz Twój ruch!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

CO WYRÓŻNIA naszą ofertę?

FAQ

Stomatologia estetyczna – co znajduje się w ofercie?

Stomatolog estetyczny może zaproponować znacznie więcej niż tradycyjne leczenie zębów. Jest to specjalista od szeroko pojętego zdrowia jamy ustnej, które uwzględnia również aspekt wizualny. W ofercie stomatologii estetycznej w Warszawie można znaleźć różne innowacyjne zabiegi. Przykładem może być bonding – technika, w której wykorzystuje się specjalny kompozyt do poprawy wyglądu zębów, zwłaszcza w przypadku uszkodzeń czy nierówności. W klinikach często przeprowadzany jest też zabieg nakładania licówek, czyli cienkich płatków porcelanowych, dzięki którym można zmienić kształt, wielkość, a nawet układ uzębienia, osiągając efekt naturalnego i pięknego uśmiechu. Powszechne jest również wybielanie, które pozwala na usunięcie przebarwień spowodowanych np. piciem kawy czy paleniem papierosów. Specjaliści oferują także rekonstrukcję uzębienia, do której wykorzystuje się nowoczesne technologie implantologii dentystycznej.

Jak wygląda cennik usług stomatologii estetycznej?

W klinikach stomatologii estetycznej cenniki są różne. Koszty poszczególnych zabiegów na zęby zależą bowiem od wielu czynników i mogą wynikać m.in. z: używanych materiałów, stopnia skomplikowania danego przypadku, a także renomy i doświadczenia lekarza dentysty estetycznego. Specjaliści ortodoncji, protetyki czy implantologii o ugruntowanej pozycji na rynku, mający ogromną wiedzę i umiejętności oraz korzystający z zaawansowanych technologii często pobierają wyższe opłaty. Prostsze procedury, takie jak np. wybielanie zębów, mogą być tańsze niż bardziej zaawansowane rekonstrukcje protetyczne czy implanty. Nie warto jednak na tym oszczędzać – inwestycja w kosmetykę zębów to także inwestycja w lepsze samopoczucie i większą pewność siebie, co z kolei przekłada się na inne korzyści – zarówno w życiu osobistym, jak i w obszarze kariery zawodowej.

Stomatologia estetyczna – kiedy warto udać się do specjalisty?

Czasami wystarczy jedynie niewielka poprawa wyglądu zębów, by znacząco zmienić swój wizerunek i zwiększyć poczucie własnej wartości. Warto zatem udać się do specjalisty estetyki stomatologicznej, nawet jeśli najmniejsze niedoskonałości (np. ukruszony ząb czy pęknięcie) stają na drodze do pełnej samoakceptacji. Licówki czy bonding to zabiegi na zęby, które mogą zdziałać cuda i przywrócić naturalny i piękny wyraz twarzy. Warto udać się do stomatologa estetycznego również w przypadku typowo funkcjonalnych problemów jamy ustnej. Wypadanie zębów, nieprawidłowy zgryz, problemy z dziąsłami (m.in. nadwrażliwość) czy trudności z jedzeniem mogą zostać wyleczone poprzez zastosowanie implantów dentystycznych, koron czy mostów protetycznych. Wizyty u stomatologa estetycznego nie powinny być jednak ograniczone jedynie do sytuacji kryzysowych (czyli np. uzupełnienia braków w uzębieniu). Regularne kontrole i zabiegi stomatologii estetycznej wykonywane profilaktycznie są kluczowe dla utrzymania zdrowia jamy ustnej oraz zapobiegania poważniejszym trudnościom w przyszłości. Stomatolog estetyczny nie tylko leczy, ale także doradza w kwestiach dbania o zęby, szkliwo i dziąsła na co dzień.