KONTAKT

All On 4

All On 4

Chcesz znów jeść wszystko na co masz ochotę?


Odzyskaj piękny i pełny uśmiech w jeden dzień!

All On 4

Chcesz znów jeść wszystko na co masz ochotę?


Odzyskaj piękny i pełny uśmiech w jeden dzień!

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

Zobacz, jak nasi pacjenci odzyskali pewność siebie

Zanim zaprezentujemy Ci, w jaki sposób zajmujemy się odbudową uśmiechu w jeden dzień, obejrzyj zdjęcia naszych pacjentów, którzy przed Tobą zdecydowali się na naszą pomoc. Wszystkie poniższe zdjęcia prezentują realnych ludzi, którzy zaufali Dental Fraternity.

Original Image po
Modified Image przed

AllOn4 - odbudowa pełnego łuku zębowego w szczęce i żuchwie, Tomasz, 58 lat

Original Image po
Modified Image przed

AllOn5 w szczęce i AllOn4 w żuchwie, Maria 72 lata

Original Image po
Modified Image przed

AllOn4 odbudowa pełnego łuku zębowego w szczęce z mostem tymczasowym tzw. uśmiech w 1 dzień, Joanna, 58 lat

Poznaj metodę “All on 4” wykonywaną w Dental Fraternity

“All On 4” – wszczepienie 4 implantów, następnie oddanie mostu tymczasowego tego samego dnia! Dzięki temu pacjent po kilku dniach (po zagojeniu) może swobodnie jeść i uśmiechać się. Jest to metoda idealna dla pacjentów, którzy nie posiadają uzębienia lub ich zęby nie rokują.

Zalety rozwiązania

pełny uśmiech w jeden dzień; imponujący efekt estetyczny; wykorzystanie substancji aktywnych; komponenty najwyższej jakości

TERAZ TWÓJ RUCH!

Opiekun pacjenta

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

Wybierz klinikę i poznaj
najlepszych stomatologów w Warszawie

FAQ

Jak kształtują się ceny wyżej wymienionych usług?

Ceny zabiegów “All On 4” ustalamy indywidualnie w zależności od warunków kostnych i zgryzowych pacjenta na podstawie konsultacji i wyniku tomografii komputerowej szczęki i żuchwy. Przykładowo ceny “All On 4” zaczynają się od 24 000 zł za część chirurgiczną oraz od 18 000 zł za część protetyczną.

Dla kogo jest ta metoda?

Metoda “All-on-4” skierowana jest w szczególności do tych pacjentów, którzy na co dzień borykają się z bezzębiem szczęki lub żuchwy, pacjentów cierpiących przez zanik kostny, do którego doszło w wyniku utraty zębów, a także tych, którzy stracili zęby z powodu chorób dziąseł. Metoda “All-on-4” to także alternatywa dla protez ruchomych, których użytkowanie często bywa dla pacjentów uciążliwe i powoduje dyskomfort.

Jakie są korzyści tej metody?

Zastosowanie leczenia z wykorzystaniem metody All-on-4 wiąże się z licznymi korzyściami dla pacjenta. Przede wszystkim następuje natychmiastowa poprawa jakości życia. Od razu po zabiegu pacjent może normalnie funkcjonować, jeść i pić oraz cieszyć się pełnym uzębieniem. Niewątpliwą korzyścią jest także naturalny wygląd oraz komfort użytkowania. Skrócony czas leczenia w połączeniu z jego niższym kosztem to także duża zaleta zastosowania tej metody. Sam zabieg jest krótki i bezbolesny. Co więcej, potrafi zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować potrzebę przeszczepu kości. Metoda “All-on-4” to długoterminowe, estetyczne i wygodne rozwiązanie problemów wielu osób, które po zabiegu odzyskują dobre samopoczucie, pewność siebie i radość z życia.

Czy jeśli nie mam ani jednego zęba, mogę wszczepić 4/6 implantów i wyjść wieczorem z pełnym uśmiechem?

Oczywiście. Dzięki temu, że Dental Fraternity posiada własne laboratorium, tymczasowy most jest przygotowywany tego samego dnia i przykręcany pacjentowi kilka godzin później.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Implanty “All-on-4” oraz montowany na nich most powstają z wysokiej jakości materiałów takich jak tytan, porcelana czy akryl, które są bezpieczne i dobrze tolerowane przez organizm.

Jak się będę czuć po zabiegu?

W kilka dni po zabiegu może wystąpić obrzęk lub lekkie zasinienie. Pacjenci najczęściej nie odczuwają bólu, ale niekiedy lekki dyskomfort w ustach. Organizm szybko adaptuje się do nowych warunków. W ciągu kilku dni pacjenci przyzwyczajają się do nowej jakości, choć czasem trwa to nieco dłużej. Wszystko jednak zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Nikt nie przechodzi rekonwalescencji tak samo. Ważne, aby ściśle stosować się do zaleceń lekarza i przyjmować wszystkie zlecone leki.

Jak dbać o higienę po zabiegu implantologicznym?

Utrzymywanie odpowiedniej higieny jest bardzo istotne. Zwiększa ona trwałość uzupełnienia protetycznego. Oprócz standardowego szczotkowania warto zaopatrzyć się w dodatkowy asortyment jak nić dentystyczna czy irygator do płukania jamy ustnej. Oprócz odpowiedniej higieny w warunkach domowych ważne są systematyczne wizyty kontrolne oraz profesjonalna higienizacja co najmniej raz na pół roku.