KONTAKT

Implanty All on 4 Warszawa

Implanty All on 4 Warszawa

Chcesz znów jeść wszystko na co masz ochotę?


Odzyskaj piękny i pełny uśmiech w jeden dzień!

Implanty All on 4 Warszawa

Chcesz znów jeść wszystko na co masz ochotę?


Odzyskaj piękny i pełny uśmiech w jeden dzień!

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

Zobacz, jak nasi pacjenci odzyskali pewność siebie

Z powodu całkowitego bezzębia cierpi coraz więcej osób. Dotyka ono nierzadko także ludzi młodych. Proteza zębowa często brzmi jak wyrok, a perspektywa jej posiadania przeraża pacjentów. Protezy mogą powodować dyskomfort i kompleksy. Doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących z powodu całkowitego bezzębia jest system All on 4 - uzupełnienie protetyczne przykręcane na stałe. Zanim zaprezentujemy Ci, w jaki sposób zajmujemy się odbudową uśmiechu w jeden dzień, obejrzyj zdjęcia naszych pacjentów, którzy przed Tobą zdecydowali się na naszą pomoc. Wszystkie poniższe zdjęcia prezentują realnych ludzi, którzy zaufali Dental Fraternity.

Original Image po
Modified Image przed

AllOn4 - odbudowa pełnego łuku zębowego w szczęce i żuchwie, Tomasz, 58 lat

Original Image po
Modified Image przed

AllOn5 w szczęce i AllOn4 w żuchwie, Maria 72 lata

Original Image po
Modified Image przed

AllOn4 odbudowa pełnego łuku zębowego w szczęce z mostem tymczasowym tzw. uśmiech w 1 dzień, Joanna, 58 lat

Praca protetyczna na implantach

Implanty All on 4 – czym specjalizuje się ta metoda?

System All on 4 polega na wszczepieniu 4 implantów w okolicy zębów nr 3 i 5. Rozłożenie sił jest równomierne i pozwala na natychmiastowe obciążenie wszczepionych implantów mostem tymczasowym, który liczy 10 zębów. Most tymczasowy przykręcony jest do implantów jednak z zachowaniem minimalnego odstępu pomiędzy nim a dziąsłem, aby umożliwić przepływ powietrza na potrzeby gojenia dziąseł. Pełni on funkcję zastępczą dla mostu docelowego. Taka procedura jest konieczna dla prawidłowego procesu gojenia, ale i jednocześnie wygodniejsza dla pacjentów użytkujących protezy ruchome.

Okres gojenia w szczęce wynosi 6 miesięcy, w żuchwie 3 miesiące. Po upływie tego czasu montowany jest most docelowy, który składa się z 12 zębów i jest szczelnie dociśnięty do dziąseł. Zabieg może być przeprowadzony w narkozie.

System All on 4 dzieli się na dwa etapy:

  • Etap chirurgiczny – wszczepienie implantów i zabezpieczenie rany pozabiegowej.
  • Etap protetyczny – zamontowanie mostu tymczasowego.

Zalety rozwiązania

pełny uśmiech w jeden dzień; imponujący efekt estetyczny; wykorzystanie substancji aktywnych; komponenty najwyższej jakości

TERAZ TWÓJ RUCH!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

Wybierz klinikę i poznaj
najlepszych stomatologów w Warszawie

FAQ

Ile kosztują implanty All on 4?

Cena All on 4 obejmuje chirurgiczną część zabiegu (27 000 zł - 31 000 zł) oraz część protetyczną ( od 20 000 zł). Aby poznać pełen koszt zabiegu, należy spotkać się z lekarzem na wizycie konsultacyjnej. Wtedy specjalista ustali indywidualne kwestie niezbędne do przeprowadzenia zabiegu i potrzeby okołozabiegowe, czyli np. czy jest konieczność usunięcia zębów lub narkozy.

Czy metoda All on 4 jest dla każdego?

Warunkiem koniecznym do wykonania protezy All on 4 jest posiadanie wystarczającej ilości kości. Niestety pacjenci z długoletnim bezzębiem użytkujący protezy ruchome mają zbyt duży zanik kości i może się okazać, że na metodę All on 4 jest już za późno. O indywidualnej decyzji stomatologa dowiesz się na konsultacji. W Warszawie w Dental Fraternity możesz umówić się na wizytę, na której przeprowadzony zostanie wywiad lekarski. Następnie, po wykonaniu szeregu badań, specjalista określi indywidualny plan leczenia.

Jakie są zalety zastosowania All on 4?

System All on 4 to proteza tytanowo-akrylowa przykręcona do czterech implantów. Jest to nieruchome uzupełnienie protetyczne. Największą zaletą tego systemu jest brak podniebienia w szczęce – rząd śnieżnobiałych akrylowych zębów jest dociśnięty do linii dziąseł i pozwala na swobodny kontakt języka z podniebieniem. Na uwagę zasługuje też stabilność protezy dolnej – przykręcony nieruchomy most jest gwarancją komfortu i spokoju ducha podczas tak przyziemnych codziennych czynności jak jedzenie czy spontaniczny śmiech.

Czy jeśli nie mam ani jednego zęba, mogę wszczepić 4/6 implantów i wyjść wieczorem z pełnym uśmiechem?

Oczywiście. Dzięki temu, że Dental Fraternity posiada własne laboratorium, tymczasowy most jest przygotowywany tego samego dnia i przykręcany pacjentowi kilka godzin później.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Implanty “All-on-4” oraz montowany na nich most powstają z wysokiej jakości materiałów takich jak tytan, porcelana czy akryl, które są bezpieczne i dobrze tolerowane przez organizm.

Jak się będę czuć po zabiegu?

W kilka dni po zabiegu może wystąpić obrzęk lub lekkie zasinienie. Pacjenci najczęściej nie odczuwają bólu, ale niekiedy lekki dyskomfort w ustach. Organizm szybko adaptuje się do nowych warunków. W ciągu kilku dni pacjenci przyzwyczajają się do nowej jakości, choć czasem trwa to nieco dłużej. Wszystko jednak zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Nikt nie przechodzi rekonwalescencji tak samo. Ważne, aby ściśle stosować się do zaleceń lekarza i przyjmować wszystkie zlecone leki.

Jak dbać o higienę po zabiegu implantologicznym?

Utrzymywanie odpowiedniej higieny jest bardzo istotne. Zwiększa ona trwałość uzupełnienia protetycznego. Oprócz standardowego szczotkowania warto zaopatrzyć się w dodatkowy asortyment jak nić dentystyczna czy irygator do płukania jamy ustnej. Oprócz odpowiedniej higieny w warunkach domowych ważne są systematyczne wizyty kontrolne oraz profesjonalna higienizacja co najmniej raz na pół roku.