KONTAKT
Artur Wierciński

Nasz zespół

Artur Wierciński

LEKARZ DENTYSTA / LEKARZ PROWADZĄCY

Lek. dent. Artur Wierciński jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zaraz po ukończeniu studiów rozpoczął studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie endodoncji w obrazowaniu tomografii komputerowej CBCT i mikrotomografii.

Od 2013 roku jest nauczycielem akademickim w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor kilku publikacji z dziedziny stomatologii zachowawczej i endodoncji. Pasjonat zabiegów z dziedziny estetycznej stomatologii. Certyfikowany lekarz w zakresie wybielania zębów oraz pracy materiałem Enamel do estetycznej odbudowy zębów. Specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej oraz technice cyfrowego projektowania uśmiechu metodą DSD (Digital Smile Design). Ukończył wiele kursów z zakresu estetycznej stomatologii, endodoncji mikroskopowej, perio-protetyki według Koisa, protetyki na implantach oraz badania czynnościowego Gerbera.

Na co dzień pasją doktora jest bieganie i triathlon. Do najwiekszych osiągnieć może zaliczyć zdobycie w 2015 roku: III miejsca Mistrzostw Polski Lekarzy w Półmaratonie i Korony Półmaratonów Polski oraz w 2016 roku – II miejsca w Mistrzostwach Polski w Triathlonie. Ukończył 7 maratonów, m. in.: we Włoszech, Hiszpanii i Holandii.

Konsultuje pacjentów w języku polskim i angielskim