Dr Joanna Wasilewska, ukończyła Stomatologię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, kongresy. Skończyła tez filologię włoska na uniwersytecie warszawskim (zapraszamy włoskojęzycznych pacjentów). Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka narciarstwa

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję dlatego  po zakończeniu stażu podyplomowego odbyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu pedodoncji w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej WUM. W 2020 uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. W codziennej praktyce zajmuje się leczeniem małych pacjentów, stomatologią zachowawczą a także pierwotnym leczeniem endodontycznym przy użyciu mikroskopu zabiegowego. Prywatnie miłośniczka koni, wolne chwile poświęca rozwijaniu jeździeckiej pasji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. Pasjonuję się nowoczesnymi metodami leczenia stomatologicznego, dlatego stale doskonalę swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę na kursach i szkoleniach praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. W pracy kładę nacisk na dokładność i estetykę.  Wierzę, że zdobycie zaufania pacjentów  jest podstawą skutecznego leczenia, a ich zdrowy uśmiech  to najlepsza recenzja mojej pracy 🙂

Studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Dietetyka Kliniczna.
Otwartość, komunikatywność oraz życzliwość, to cechy, którymi kieruję się nie tylko na polu zawo-dowym. Doświadczenie w pracy z pacjentami sprawiło, że każde powierzone mi zadanie, traktuję indywidualnie, z należytą starannością i empatią.
Pasjonatka szeroko pojętego, zdrowego stylu życia, podróży, fotografii.

Studentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na kierunku Techniki Dentystyczne.
Świetnie zorganizowana, komunikatywna, pełna życzliwości i emanująca pozytywną energią. Do każdego podchodzi indywidualnie, potrafi okazać zrozumienie co sprawia, że każdy pacjent wy-chodzi zadowolony.
Prywatnie miłośniczka zwierząt a w szczególności swojego psa Marcela.
Na co dzień pasjonuje ją i uczy się języka hiszpańskiego.

Absolwentka Uczelni na wydziale Filologii i Pedagogiki w Warszawie.

Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, z troską o jego pełen komfort.
Rozumie jak stresująca może być wizyta stomatologiczna, dlatego stara się zminimalizować
niepokój pacjenta podczas leczenia.

Prywatnie uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, jest miłośniczką zdrowego stylu życia.

Technik elektroradiologii oraz dyplomowana higienistka stomatologiczna. Od 2011 roku asystentka ortodontyczna. W pracy wyróżnia się perfekcją i zaangażowaniem. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentami odnośnie profilaktyki jamy ustnej. Czas wolny uwielbia spędzać z rodziną i przyjaciółmi.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego z oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Specjalizuję się w chirurgii stomatologicznej.