Po ukończeniu szkoły medycznej w 2014 roku, na kierunku Asystentka Stomatologiczna, swoje doświadczenie zdobywała w prywatnych klinikach stomatologicznych. Od 7 lat asystuje lekarzom podczas leczenia zachowawczego, endodoncji i protetyki. Jednak najwięcej satysfakcji przynosi jej pomoc specjalistom ortodoncji.  W 2019 roku podniosła swoje kompetencje, kończąc szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna i od tego czasu również pracuje nad poprawną profilaktyką jamy ustnej naszych pacjentów. Bierze udział w kursach i szkoleniach dla asystentek oraz higienistek. W pracy ceni sobie miłą atmosferę, uważa, że ma ona wpływ na samopoczucie i zadowolenie pacjentów.
Uwielbia podróżować, chodzić po górach a w wolnych chwilach relaksuje się, słuchając muzyki i uprawiając sporty, głównie dalekie trasy rowerowe, siłownia, jazda na snowboardzie.

Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Kharkovie (Ukraina) kierunku lekarsko-dentystycznego.
Jeszcze na 3 roku studiów postanowiła że ortodoncja – to jest ten dział stomatologii który najbardziej interesuje i po ukończeniu studiów aktywnie poszerza swoją wiedze w tej dziedzinie uczestniczą w różnych kursach i szkoleniach.
W swojej codziennej pracy skupia się nad leczeniem wad zgryzu dorosłych i dzieci. Największa satysfakcja dla niej – to zadowolony pacjent oraz jego piękny uśmiech.
Przy planowaniu leczenia ortodontycznego stara się dobrać metodę która najbardziej odpowiada wymogom pacjenta, w swoim arsenale dysponuje leczenie aparatami stałymi oraz metodą nakładkową.
Bycie dentystą – marzenie z dzieciństwa i codziennie ono się spełnia dla dr Ivanny Boychuk-Bocharovej.

Maja Ośko lek. dent – Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Praktyki i umiejętności zdobywała w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezu oraz biorąc udział w licznych kursach m.in “Master in Orthodontics Mini Residency IAO” .

Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz estetyczną, stomatologia i ortodoncją dziecięcą.

Jej pasją jest praca! kolarstwo szosowe i trekking górski.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jego pasją jest chirurgia stomatologiczna oraz stomatologia zachowawcze. Nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności, biorąc udział w kursach i kongresach międzynarodowych. Rzetelny i precyzyjny na pierwszym miejscu stawia komfort i satysfakcję pacjenta.

Studentka Warszawskiej Szkoły Zarządzania, w trakcie specjalizacji związanej z marketingiem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę związaną ze stomatologią. Każdą wolną chwilę poświęca rodzinie.

Ekspert w zabiegach metodą All-on-4. Absolwent Instytuto Superior Ciências da Saúde-Norte Porto w Portugalii.
Jego specjalizacją jest chirurgia i implantologia, ukończył Universidad Sevilla w Hiszpanii.
Dr Nuno Rebordão posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w europejskich klinikach w Portugalii, Anglii, Hiszpanii, Francji i Holandii. Biegle mówi w jezyku angielskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim.

Ukończyła Wrocławski Uniwersytet Medyczny, uzyskując w 2013 roku tytuł lekarza dentysty. Specjalizację z periodontologii odbyła w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii CMWUM w Warszawie.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się leczeniem chorób przyzębia oraz zmian na błonie śluzowej, wykonuje m.in. zabiegi z zakresu mikrochirurgii periodontologicznej, pokrywania recesji dziąsłowych, usuwania zmian z błony śluzowej oraz kortykotomię.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz European Federation of Periodontology. Wiedzę zdobywa i doskonali na licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju jak i za granicą.
W pracy jest zawsze pełna energii do działania, dokładna i życzliwa.

W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i aktywnie spędza czas.