KONTAKT
Maciej Engler

Nasz zespół

Maciej Engler

LEKARZ DENTYSTA

Lekarz dentysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w ramach kół naukowych i zajęć dodatkowych poszerzał swoje zainteresowania związane ze stomatologią zachowawczą oraz ortodoncją. Już w trakcie studiów związany z wiodącymi klinikami stomatologicznymi w Warszawie.

W swojej praktyce kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, unikając utartych schematów. Ta postawa jest szczególnie korzystna dla osób z dentofobią, ponieważ wpływa na złagodzenie ich negatywnych skojarzeń związanych z wizytami u dentysty. Co więcej, w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem ułatwia ona również pracę z dziećmi, które wraz z rodzicami są mile widziane na wizytach.

Jego zaangażowanie w opiekę nad pacjentami zapewnia, że każdy z nich otrzyma indywidualny, szczegółowy plan leczenia, który nie pominie żadnych potrzeb stomatologicznych. Gwarantuje to pełną świadomość i komfort pacjenta związany z procesem leczenia.

Konsekwentnie dąży do poszerzania swojej wiedzy w zakresie interdyscyplinarnego leczenia wad zgryzu (zarówno w przypadkach kompleksowych jak i kompromisowych), a także najnowszych osiągnięć w leczeniu zachowawczym, poprzez ciągłe kształcenie i udział w kursach.

Oferuje wizyty w języku polskim oraz angielskim, aby zaspokoić potrzeby szerszego grona pacjentów.