KONTAKT
Anna Masłowska

Nasz zespół - Anna Masłowska

Anna Masłowska

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH / SPECJALISTA ORTODONTA / WSPÓLNIK DENTAL FRATERNITY GARWOLIN

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym, jak i staż podyplomowy wzbudziły jej szczególne zainteresowanie ortodoncją, w zakresie której chciała się specjalizować. Po zakończeniu stażu podyplomowego objęła stanowisko doktoranta w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji.

Po zakończeniu badań z zakresu występowania wad zgryzu u dzieci w wieku szkolnym uzyskała stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych w zakresie stomatologii specjalność ortodoncja.

Jest certyfikowanym lekarzem ortodontą techniki Clear Aligner oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Jest współautorem artykułów o tematyce ortodontycznej.

Pani dr uczestniczyła w kilkudziesięciu kursach, szkoleniach i zjazdach naukowych o tematyce ortodontycznej. Jej celem jest zdobywanie stosownych umiejętności oraz systematyczne jej uzupełnianie.

W pracy stosuje aparaty stałe, aparaty zdejmowane oraz szeroką gamę aparatów pomocniczych. Leczy ortodontycznie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Ceni sobie zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność i zasady etyki lekarskiej. Praca lekarza ortodonty dostarcza Pani dr olbrzymiej satysfakcji zawodowej i pozwala na realizację życiowej pasji.

W wolnych chwilach lubi jeździć rowerem oraz czytać książki.