KONTAKT
Maciej Perek

Nasz zespół

Maciej Perek

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Maciej Perek jest Absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończył również prestiżowy University of the West of Scotland na kierunku Business Administration and Management. Kierunkowe wykształcenie Macieja oraz doskonała znajomość branży stomatologicznej, z którą jest związany od 10 lat, pozwala z sukcesem zarządzać sześcioma klinikami stomatologicznymi. Stałe poszerzanie swoich umiejętności i aktywne zdobywanie wiedzy z zakresu zarządzania i marketingu na licznych szkoleniach, umiejętne definiowanie celów umożliwia konsekwentny i stabilny rozwój każdej przychodni, w której Maciej pełni rolę współwłaściciela.
Jego ulubione motto to “Zespół to podstawa”. Poza wiedzą i doświadczeniem stawia na mocny i zgrany zespół. Przykłada ogromną uwagę do jego doboru, aby gwarantować obsługę pacjenta na najwyższym poziomie.
Stała obserwacja branży, jak również dostrzeganie potrzeb pacjentów doprowadziło do stworzenia innowacyjnego stanowiska Opiekuna Pacjenta, wdrożonego w przychodniach, w których zarządza. Stanowisko Opiekuna Pacjenta funkcjonuje w tychże klinikach od 2017 roku.
W życiu prywatnym Ojciec trójki dzieci, pasjonat sportów ekstremalnych.