KONTAKT
Weronika Moczulska

Nasz zespół

Weronika Moczulska

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów rozpoczęła staż w Centrum Medycznym Corten Medic w Warszawie. Równolegle pracowała jako wykładowca w szkole dla higienistek stomatologicznych, które przygotowywała do teoretycznego i praktycznego egzaminu zawodowego. W 2020 roku rozpoczęła naukę na kierunku techniki dentystyczne, aby wciąż doskonalić swoje umiejętności manualne,a w przyszłości móc ocenić dobrze wykonaną pracę protetyczną, która spełni oczekiwania jej, jak również pacjentów.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą,estetyczną i dziecięca. Dba o najwyższą staranność leczenia i komfort Pacjenta minimalizując poziom stresu podczas wizyty do zera. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach praktycznych. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie przez co szybko zaskrabia sobie ich sympatię i zaufanie.

Prywatnie jej pasją jest taniec i podróże. W wolnych chwilach lubi projektować i szyć ubrania, od niedawna odkryła u siebie zamiłowanie do ogrodnictwa.