KONTAKT
Hollywoodzki uśmiech w jeden dzień

Hollywoodzki uśmiech w jeden dzień

Marzysz o pięknym hollywoodzkim uśmiechu? Chcesz, by Twój biały uśmiech codziennie zachwycał Cię oraz Twoich bliskich? Jeśli tak, mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Specjalnie z myślą o osobach takich jak, stworzyliśmy ten krótki artykuł, dzięki któremu poznasz metody, które pozwolą na stworzenie Twojego wymarzonego uśmiechu zaledwie w jeden dzień! Jeśli zatem jesteś zainteresowany tym tematem i chcesz dowiedzieć się więcej, nie czekaj ani chwili dłużej i już teraz przejdź do dalszej lektury.

Hollywoodzki uśmiech, czyli sekret gwiazd

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy filmowe charakteryzują się pięknym uzębieniem oraz uśmiechem, który powala fanów na kolana. Warto jednak zaznaczyć, że ich zęby nie zawsze były idealnie równe i lśniące. Doskonałym przykładem może okazać się światowej sławy aktor Tom Cruise, który obecnie prezentuje doskonałe uzębienie, którego może pozazdrościć mu najlepszy stomatolog.

Wiele osób z pewnością domyśla się, że doskonale wyglądające zęby to nie zawsze zasługa genów. Co zatem zrobić, by móc pochwalić się uśmiechem jak z pierwszych stron gazet?

Licówki – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Obecnie jednym z najbardziej popularnych sposobów na zapewnienie sobie idealnego uśmiechu, jest założenie licówek. Dla osób, które nigdy wcześniej nie spotkały się z tego typu określeniem, już spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż, licówki to nic innego jak nakładka nazębna montowana w celu wyrównania oraz wybielenia zębów. Licówki są wykonane z cienkiej płytki, która przy dłuższym funkcjonowaniu jest praktycznie niewyczuwalna. To, co warto wiedzieć o licówkach to fakt, że obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów tego typu produktów. Wyżej wspomniane rodzaje, najczęściej różnią się od siebie materiałem, z którego są wykonane. Licówki mogą być wykonane z porcelany, ceramiki lub masy akrylowej. Co, ciekawe wyróżnia się także tak zwane kompozytówki, czyli licówki wykonane z różnych materiałów, które zapewniają idealną konsystencję oraz trwałość. Chcąc wykonać u siebie licówki, warto zapoznać się z ofertą

Zakładając licówki, należy liczyć się z tym, że naturalne zęby zostaną lekko spiłowane po to, by zwolnić przestrzeń dla licówek. Nie warto się jednak obawiać tego etapu, ponieważ piłowaniu ulega wyłącznie niewielka część szkliwa. Więcej na temat procesu zakładania licówek, możesz przeczytać na Wikipedii.

Aby móc założyć licówki, zęby muszą być całkowicie zdrowe oraz kompletne. Co zatem w sytuacji, w której pacjent posiada ubytki? Rozwiązaniem mogą okazać się implanty!

Implanty w jeden dzień

Implanty to doskonały sposób na uzupełnienie brakujących zębów. Brak zęba to nie tylko kwestia estetyczna, ale również zdrowotna. Jak to możliwe? Osoby, które posiadają ubytek, z czasem narzekają na przesuwanie się zębów, a także pogarszający się zgryz. Aby uniknąć konieczności leczenia ortodontycznego za pomocą aparatu, warto jest pomyśleć, o jak najszybszym uzupełnieniu luki w dziąśle.

Implant, o którym mowa to nic innego sztuczna korona zęba osadzona na niewielkiej tytanowej śrubie. Śruba po wkręceniu w miejsce użytku stanowi alternatywę, dla naturalnego korzenia zęba.

Podobnie, jak w przypadku licówek, również implanty mają swoje rodzaje. Obecnie najczęściej wykorzystuje się implanty porcelanowe, jednak równie częstą praktyką jest stosowanie implantów ceramicznych.

Niezwykle istotną kwestią w przypadku montowania implantu, jest dobranie odpowiedniego koloru. Jeśli pacjent planuje założenie licówek, kolor implantu powinien być dopasowany do koloru licówek. W tym celu najlepiej wykonać obydwa zabiegi u tego samego specjalisty. Chcąc zasięgnąć więcej informacji, warto skontaktować się bezpośrednio z kliniką, bądź, zapoznać się z danymi opublikowanymi na ich stronie https://dentalfraternity.pl/implanty-warszawa/.

Co w przypadku, gdy Pacjent posiada zanik szczęki?

Zanik szczęki to jedno z największych utrudnień w walce o piękny i zdrowy uśmiech. Jeszcze do niedawna jedyną opcją dla osób borykających się z tym problemem była proteza. Na szczęście obecnie istnieją również trwalsze rozwiązania, które są w stanie zapewnić pacjentom komfort fizyczny, a także psychiczny.

Jedną z metod zapewnienia pacjentowi z zanikiem szczęki, holywoodzkiego uśmiechu, są tak zwane zygomy, czyli implanty jarzmowe, czy też zygomatyczne. Tego typu implanty są idealne podczas zabiegów chirurgicznych polegających na odbudowie kości, a także znacznie przyspieszają cały proces leczenia.

Piękny uśmiech w jeden dzień

Jeśli zależy Ci na błyskawicznej metamorfozie Twojego uśmiechu, Dental Fraternity ma opcję idealną dla Ciebie. Zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów zapewni nie tylko kompleksowość dostępnych usług, ale również szybkość ich wykonania.

Aby mieć pewność co do tego, w jakim stanie są Twoje zęby, warto postawić na dogłębny skan 3d dostępny w Dental Fraternity, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

Decydując się na usługi Dental Fraternity, możesz liczyć na piękny uśmiech podczas jednej wizyty!

Hollywoodzki uśmiech w jeden dzień- cena

W przypadku zabiegów “All On 4”, ceny ustalamy indywidualnie w zależności od warunków kostnych i zgryzowych pacjenta na podstawie konsultacji i wyniku tomografii komputerowej szczęki i żuchwy. Przykładowo ceny “All On 4” zaczynają się od 24 000 zł za część chirurgiczną oraz od 18 000 zł za część protetyczną.

W przypadku innych rozwiązań (licówki, wybielanie) – ceny można sprawdzić na stronach: