KONTAKT
Joanna Huzior Szczodry

Nasz zespół

Joanna Huzior Szczodry

LEKARZ DENTYSTA / LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Joanna Huzior-Szczodry jest absolwentką Kierunku Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie była aktywnym uczestnikiem w Kole Naukowym przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej oraz nauczycielem akademickim w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej.

Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej, a także autorem i współautorem wystąpień przedstawionych na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych. Od wielu lat jest członkiem zespołu klinicznego, prowadząc badania na temat bio-impedancyjnej metody wykrywania próchnicy wtórnej, czego owocem jest otwarcie przewodu doktorskiego.

Pani doktor zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz protetyką, wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej oraz inne wybrane zabiegi z medycyny estetycznej. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach na całym świecie. W codzienniej pracy Pani Doktor wyznaje zasadę leczenia holistycznego, ponieważ zarówno na etapie diagnozowania jak i leczenia, każda sytuacja wymaga współpracy specjalistów z różnych dziedzin.