KONTAKT
Magdalena Tworek

Nasz zespół

Magdalena Tworek

LEKARZ DENTYSTA / LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W swojej praktyce wykonuje przede wszystkim zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej-szczególnie lubi wyzwania w postaci odbudów estetycznych zębów przednich i bocznych, oprócz tego zajmuje się protetyką oraz leczeniem dzieci.

W codziennej pracy oprócz precyzji i staranności, gwarantujących jakość wykonanych prac, ważne jest dla niej indywidualne podejście do Pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by współpraca z Pacjentem opierała się na wzajemnym zaufaniu a wizyty w gabinecie stały się przyjemnością.

Poza stomatologią od kilku lat rozwija swoją drugą pasję, którą jest medycyna estetyczna. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Amerykańskiej AAAM- American Academy of Aesthetic Medicine. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w Polsce oraz za granicą – w 2017 roku uzyskała certyfikat umiejętności Esthetic Skin Institute w Nowym Jorku.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy (modelowanie ust, brody, wolumetria twarzy), toksyny botulinowej (wygładzanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, terapia bruksizmu), osocza bogatopłytkowego (PRP), fibryny bogatopłytkowej, Profhilo oraz preparatów dedykowanych do mezoterapii.

Jej misją w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging oprócz odmładzania, jest podkreślenie indywidualnej urody z jednoczesnym zachowaniem naturalnego wyglądu.

Duża wagę przykłada do rozmowy, tak aby jak najlepiej poznać oczekiwania Pacjentów, ponieważ tylko połączenie odpowiedniej techniki zabiegowej i zrozumienie potrzeb drugiej osoby gwarantuje sukces zabiegu.