fbpx

Magdalena Tworek

Lekarz Dentysta, Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W swojej praktyce wykonuje przede wszystkim zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej-szczególnie lubi wyzwania w postaci odbudów estetycznych zębów przednich i bocznych, oprócz tego zajmuje się protetyką oraz leczeniem dzieci.

W codziennej pracy oprócz precyzji i staranności, gwarantujących jakość wykonanych prac, ważne jest dla niej indywidualne podejście do Pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by współpraca z Pacjentem opierała się na wzajemnym zaufaniu a wizyty w gabinecie stały się przyjemnością.

Poza stomatologią od kilku lat rozwija swoją drugą pasję, którą jest medycyna estetyczna. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Amerykańskiej AAAM- American Academy of Aesthetic Medicine. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w Polsce oraz za granicą- w 2017 roku uzyskała certyfikat umiejętności Esthetic Skin Institute w Nowym Jorku.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy ( modelowanie ust, brody, wolumetria twarzy), toksyny botulinowej (wygładzanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, terapia bruksizmu), osocza bogatopły5tkowego (PRP), fibryny bogatopłytkowej, Profhilo oraz preparatów dedykowanych do mezoterapii.

Jej misją w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging oprócz odmładzania, jest podkreślenie indywidualnej urody z jednoczesnym zachowaniem naturalnego wyglądu.

Duża wagę przykłada do rozmowy, tak aby jak najlepiej poznać oczekiwania Pacjentów, ponieważ tylko połączenie odpowiedniej techniki zabiegowej i zrozumienie potrzeb drugiej osoby gwarantuje sukces zabiegu.

DENTAL FRATERNITY OCHOTA – MOCHNACKIEGO 10

Adres: ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Telefon: 22 789 93 10
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY CENTRUM –
JANA PAWŁA II 26

Al. Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa
Telefon: 22 620 55 88
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY ŚRÓDMIEŚCIE – SENATORSKA 20

Adres: Senatorska 20, 00-095 Warszawa
Telefon: 22-354-62-37
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY BEMOWO –
Wrocławska 21

Adres: ul. Wrocławska 21, 01-494 Warszawa
Telefon: 22-300-85-20
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY POWSIN –
Zapłocie 21

Adres: ul. Zapłocie 21, 02-970 Warszawa
Telefon: 22-112-03-61
Email: [email protected]

zostań naszym
klientem

Skontaktuj
się z nami

Umów się na wizytę