KONTAKT
Joanna Chełmieniewicz

Nasz zespół

Joanna Chełmieniewicz

LEKARZ DENTYSTA / LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Lek. dent. Joanna Chełmieniewicz jest absolwentką stomatologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej zdobywając tytuł lekarza medycyny estetycznej. Ukończyła roczne Curriculum Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, a także jest certyfikowanym lekarzem w zakresie pracy wysokoestetycznym materiałem Enamel, który ceniony jest przez lekarzy oraz pacjentów dbających o najwyższą jakość wizualną.

Uwielbia pracę z kompozytem, oferując naturalne odbudowy w odcinku przednim i bocznym, Jej prace dopełniane są przez zabiegi medycyny estetycznej, w których widzi możliwość podkreślenia naturalnej urody swoich pacjentów. Kładzie ogromny nacisk na osiągnięcie efektów, które subtelnie i harmonijnie wpływają na wygląd, podkreślając indywidualne piękno każdej osoby.

Joanna Chełmieniewicz jest lekarzem podchodzącym do pacjenta holistycznie. Dba o każdy szczegół i stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach z dziedziny stomatologii oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się także endodoncją mikroskopową, a także otwiera nowy rozdział w swojej karierze, kierując swoje kroki w stronę mikrochirurgii endodontycznej.

Prywatnie uwielbia gotować i podróżować, łącząc odkrywanie nowych miejsc i smaków.

Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim.