KONTAKT

Medycyna estetyczna Warszawa

Medycyna estetyczna Warszawa

Czy chcesz podkreślić swoje naturalne piękno?


Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej w Dental Fraternity!

Medycyna estetyczna Warszawa

Czy chcesz podkreślić swoje naturalne piękno?


Skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej w Dental Fraternity!

PRZEWIŃ I DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY ODMIENIĆ TWOJE ŻYCIE

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej u naszych pacjentów

Uroda jest koktajlem witaminowym dla poczucia własnej wartości. Piękno przyciąga, zachwyca, motywuje. Czy można wpłynąć na poczucie własnego piękna? Otóż można. Medycyna estetyczna jest przybornikiem urody, który znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy jedna decyzja, by zmienić swoją samoocenę i codzienność. Zanim zaprezentujemy Ci, jak wygląda oferta zabiegów medycyny estetycznej w Dental Fraternity, obejrzyj zdjęcia naszych pacjentów, którzy przed Tobą zdecydowali się na to rozwiązanie. Wszystkie poniższe zdjęcia prezentują realnych ludzi, którzy zaufali naszym specjalistom.

Original Image po
Modified Image przed

kwas hialuronowy, Marta, 38 lat

Original Image po
Modified Image przed

toksyna botulinowa, Marcin, 49 lat

Original Image po
Modified Image przed

wolumetria, modelowanie kości policzkowych, Maria, 68 lat

Medycyna estetyczna – czym jest?

Medycyna estetyczna obejmuje szereg zabiegów kosmetycznych oraz dermatologicznych, które mają ogromny wpływ na poprawę wyglądu fizycznego i podwyższenie atrakcyjności fizycznej człowieka. Zabiegi z dziedziny dermatologii, kosmetologii oraz chirurgii estetycznej wykonywane są przez lekarzy dermatologów oraz chirurgów. Doświadczenie i profesjonalizm doktora przeprowadzającego zabieg to bezpieczeństwo i gwarancja zadowolenia pacjenta.

Dr Tworek z Dental Fraternity

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Modelowanie lub powiększanie warg za pomocą wypełniacza zwykle polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w tkanki czerwieni wargowej i podaniu odpowiedniej ilości preparatu w oznaczone miejsca. Zabieg jest krótki i wykonuje się go na znieczulonej strefie, więc pacjenci nie odczuwają bólu. Uzyskany efekt utrzymuje się około 18 miesięcy, a po tym czasie zabieg można powtórzyć. Przez kilka dni po korekcji może utrzymywać się niewielki obrzęk lub zasinienie, ale znikają one samoczynnie.

Zalety rozwiązania

natychmiastowe efekty; wyrazistość efektów zwiększa się do kilkunastu dni; stałość rozwiązania - efekty widoczne od 10 do 18 m-cy; zabieg niemal bezbolesny, w znieczuleniu powierzchniowym

Botulinum toxin

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK MIMICZNYCH (kurze łapki, lwia zmarszczka, zmarszczki poprzeczne czoła)

Krótki i bezbolesny zabieg polega na wprowadzeniu w miejsca objęte kuracją toksyny botulinowej. Preparat musi być podany w odpowiedniej dawce, aby jedynie osłabić aktywność mięśni w określonym obszarze. Jest to niezwykle ważne, gdyż całkowita blokada aktywności mięśniowej w niektórych miejscach może spowodować skurcz mięśni, co spowoduje pojawienie się nowych zmarszczek. Rezultat zabiegu utrzymuje się od 4 do 9 miesięcy. Kiedy aktywność mięśniowa powróci, zabieg można powtórzyć.

Zalety rozwiązania

zabieg “lunchowy” - praktycznie bezbolesny; krótki (ok. 30 minut); po jego wykonaniu można wrócić do codziennych obowiązków; pierwsze efekty widoczne po 3-5 dniach, ostateczne po 2 tygodniach; efekty utrzymują się od 4 do 9 miesięcy

Fizjoterapeuta z Pacjentem w Dental Fraternity

LECZENIE BRUKSIZMU

Bruksizm – czyli nieświadome zgrzytanie zębami, które powoduje ich ścieranie. Przyczyna zazwyczaj jest psychosomatyczna (stres), ale może też wynikać z choroby lub obecności pasożytów. Nieleczony prowadzi do uszkodzenia zębów i zwyrodnienia stawów skroniowo-żuchwowych. Aby mu zapobiec, można zastosować profilaktyczne nakładki relaksacyjne, które działają odprężająco na stawy, dzięki czemu nie dochodzi to zacisku szczęki. Jeżeli bruksizm jest zaawansowany, lekarz medycyny estetycznej w czasie konsultacji może zalecić zastosowanie toksyny botulinowej w celu zablokowania bodźca nerwowego wysyłającego impuls do mięśnia żwacza. Mięsień ten zostaje rozluźniony, łagodnieją rysy twarzy w okolicach szczęki a problem zacisku i zgrzytania ustępuje. W takim przypadku można powiedzieć, że stomatologia i medycyna estetyczna idą ze sobą w parze.

Zalety rozwiązania

efekt zmniejszenia bólu i obniżenia napięcia mięśni; szybkie wystąpienie efektów - w ciągu 3 do 7 dni; stałość rozwiązania - utrzymuje się do 6-8 miesięcy; zmniejszenie objawów bólowych; redukcja zgrzytania zębami; wyszczuplenie rysów twarzy

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia, czyli seria igłowych nakłuć skóry, powoduje jej mikrouszkodzenia i prowokuje do regeneracji naskórka oraz wytworzenia nowych komórek. Podawane podskórnie preparaty (kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy, kwasy nukleinowe oraz minerały) nawilżają i odżywiają skórę twarzy. Dla odpowiedniego rezultatu zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępie około dwóch tygodni. Aby utrzymać efekt, należy powtarzać zabieg dwa razy w roku.

Zalety rozwiązania

poprawa napięcia i nawilżenia skóry; wygładzenie zmarszczek; przywrócenie zdrowego kolorytu skóry; stymulowanie regeneracji skóry; naturalny efekt zmian

TERAZ TWÓJ RUCH!

Opiekun pacjenta w Dental Fraternity

Zadzwoń i umów się na konsultację, podczas której dowiesz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj – nowy uśmiech potrafi zmienić całe życie!

Wybierz klinikę i poznaj
najlepszych stomatologów w Warszawie

FAQ

Medycyna estetyczna – jaka jest cena zabiegów?

Przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu należy skonsultować się ze specjalistą. Na wizycie w Dental Fraternity w Warszawie lekarz zdiagnozuje problemy i poleci najodpowiedniejsze zabiegi z medycyny estetycznej. Cennik obejmuje zarówno łagodne metody z zakresu kosmetyki estetycznej, jak i inwazyjne zabiegi. Dopiero po określeniu indywidualnych potrzeb pacjenta, specjalista szacuje ostateczny koszt.

Czy w gabinecie stomatologicznym mogę powiększyć usta?

Oczywiście. Świadomość jak ważne jest to, aby zabiegi z zakresu medycyny estetycznej były bezpieczne powoduje, że w Dental Fraternity zabieg powiększania ust wykonują tylko lekarze z odpowiednim wykształceniem, którzy cały czas poszerzają wiedzę na ten temat.

Jaki związek ma stomatologia z medycyną estetyczną?

Mając na uwadze fakt, że lekarze Dental Fraternity specjalizują się w spektakularnych metamorfozach i kompleksowym leczeniu, obszarem zainteresowania nie są tylko i wyłącznie zęby.
Wymarzony uśmiech, to też ich oprawa. Zmarszczki w okolicy oczu i czoła czasami skutecznie zniechęcają naszych pacjentów do pełnego uśmiechu. To samo dotyczy ust. Nasi pacjenci nie zawsze są zadowoleni z kształtu swoich warg nawet po zakończeniu metamorfozy uzębienia.
Dlatego często proponowana im jest konsultacja u naszych specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną. Dzięki temu, możliwy do osiągnięcia jest efekt końcowy leczenia, który w pełni satysfakcjonuje pacjenta.

Czy w Dental Fraternity można wykonać zabieg mezoterapii igłowej?

Tak. Jest to jeden z najpopularniejszych i najmniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Regularnie wykonywana potrafi skutecznie zatrzymać proces starzenia.

Czy zabieg mezoterapii igłowej wystarczy wykonać tylko jeden raz, żeby zobaczyć efekty?

Zabieg mezoterapii powinno wykonać się w serii około 4 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie. Aby podtrzymać efekt raz na kilka miesięcy należy powtórzyć zabieg.

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bolesne?

Zabiegi medycyny estetycznej najczęściej polegają na iniekcji odpowiednio dobranego preparatu w wybrany obszar skóry. Z tego powodu niektóre osob mogą odczuwać lekki dyskomfort w trakcie zabiegu. Aby cała procedura była dla pacjenta komfortowa, lekarz zwykle stosuje znieczulenie niedługo przed rozpoczęciem zabiegu. Znieczulenie w tym wypadku wykonywane jest najczęściej kremem znieczulającym lub poprzez mocne schłodzenie skóry sprayem.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dental Fraternity?

Klinika Dental Fraternity oferuje wiele usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjaliści mają doświadczenie w wykonywaniu modelowania twarzy, usuwania zmarszczek i wielu innych zabiegów, a także w zakresie leczenia takich problemów, jak: trądzik, bruzdy, rozstępy czy przebarwienia. Zabiegi przeprowadzają cenieni specjaliści: lekarz dermatolog, chirurg, a także wenerolog. Wysokiej klasy kadra medyczna to gwarancja wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa i pięknego efektu, jakiego pragniesz. Leczenie, które przynosi oczekiwany rezultat i spektakularny efekt, to wynik profesjonalnej pracy lekarzy z doświadczeniem medycznym oraz zastosowania wyselekcjonowanych preparatów kosmetycznych i leczniczych. Gabinet medycyny estetycznej przede wszystkim powinien zapewnić bezpieczeństwo świadczonych usług i wykorzystywać innowacyjną aparaturę. W Dental Fraternity wszystkie zabiegi są przeprowadzane na najwyższym poziomie.