fbpx

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej dopełniają metamorfozy uśmiechu dokonanej przez naszych specjalistów. Wszystkie zabiegi w klinice Dental Fraternity Ochota wykonuje dr Magdalena Tworek- lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej.
Stosujemy jedynie certyfikowane preparaty najwyższej jakości, co sprawia, że nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.
Zapewniamy indywidualne podejście, co umożliwia przygotowanie najlepszego planu leczenia.

niwelacja suchości i szorstkości skóry

Mezoterapia

To podanie preparatu na pewnym obszarze ciała w postaci nakłucia. Mezoterapia umożliwia jego aplikację dużo głębiej niż np. w postaci kremu, dlatego jest tak skuteczna, bo działa bezpośrednio w wewnętrznych partiach skóry. 
Najczęściej mezoterapię wykonuję się na twarzy, skórze głowy oraz rękach. Możemy aplikować nieusieciowany kwas hialuronowy, który ma doskonałe właściwości nawilżające, często połączony z dodatkowymi składnikami,osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste lub specjalny koktajl- wówczas dobieramy skład mezoterapii do aktualnych potrzeb skóry. Możemy w ten sposób niwelować suchość, szorstkość, brak koloru i witalność skóry.

usuwanie zmarszczek

Toksyna botulinowa

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową typu A, czyli tak zwanym “botoksem” jest jedną z najskuteczniejszych, niechirurgicznych metod walki ze zmarszczkami mimicznymi. Polega na miejscowym wstrzyknięciu preparatu, który blokuje wybrane mięśnie, dzięki czemu stają się rozluźnione.Botoks usuwa zmarszczki na skórze czoła, między brwiami (“lwia zmarszczka”), pod nosem (“zmarszczki palacza”) czy w kącikach oczu (“kurze łapki”). Ponadto stosujemy “botoks” we wskazaniach stomatologicznych do relaksacji mięśni żujących (bruksizm) i unoszących górną wargę (“gummy smile”).Zabieg czasowo likwiduje zmarszczki i zapobiega ich pogłębianiu. Ból związany z iniekcją jest minimalny. Do normalnej aktywności i codziennych obowiązków można powrócić zaraz po zabiegu.

Kwas hialuronowy

Wypełniacze

Kwas hialuronowy to jeden z podstawowych gwarantów dobrej kondycji skóry. Jego preparaty o gęstej konsystencji doskonale modelują skórę, wypełniając bruzdy i obszary pozbawione dawnej objętości lub nadając jej pożądany kształt. Preparaty kwasu hialuronowego mają różne funkcje i możliwości. Od samego działania nawilżającego, przez silną rewitalizację do wypełnienia. Preparaty gęste, sieciowane służą do wypełniania/modelowania skóry np. w okolicy doliny łez, owalu twarzy, ust, czy policzków. Kwasem hialuronowym możemy również wypełniać bruzdy np. nosowo-wargowe. Często używa się także preparatów silnie nawilżających, szczególnie do odżywienia czerwieni wargowej, a przez to uzyskania efektu pełnych i nawilżonych ust. Dobór preparatu jest uzależniony od skóry i oczekiwań pacjenta oraz oceny lekarza.

elastyczna skóra

Profhilo

Aby przywrócić skórze elastyczność i na nowo nadać twarzy właściwy owal, powstał innowacyjny produkt – Profhilo® – molekuła młodości, która odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur, profil i jędrność twarzy. Profhilo® w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu, czyli przebudowy i przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry. Poprawa wyglądu widoczna jest często natychmiast po zabiegu, ale najważniejsze, że narasta w czasie, dzięki zachodzącym procesom biostymulacji i bioremodelingowi. To powolne narastanie efektu świadczy o tym, że następuje przebudowa własnej tkanki i dzięki temu pozytywne zmiany będą utrzymywały się dłużej.

Umów się na wizytę

W klinice Dental Fraternity medycyną estetyczną zajmują się:

DENTAL FRATERNITY OCHOTA – MOCHNACKIEGO 10

Adres: ul. Mochnackiego 10, 02-042 Warszawa
Telefon: 22 789 93 10
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY CENTRUM –
JANA PAWŁA II 26

Al. Jana Pawła II 26, 00-133 Warszawa
Telefon: 22 620 55 88
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY ŚRÓDMIEŚCIE – SENATORSKA 20

Adres: Senatorska 20, 00-095 Warszawa
Telefon: 22 827 84 07
Email: [email protected]

DENTAL FRATERNITY BEMOWO –
Wrocławska 21

dres: ul. Wrocławska 21, 01-494 Warszawa
Telefon: 22 861 04 40
Email: [email protected]

zostań naszym
klientem

Skontaktuj
się z nami

Umów się na wizytę